MAGAZYN NOWOCZESNEGO I ŚWIADOMEGO PRZEDSIĘBIORCY

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz
BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z BRANŻY
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz

Kancelaria Doradztwa Podatkowego założona została w roku 1991. Od samego początku Kancelaria prowadziła działalność w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia rachunkowości, ewidencji podatkowych oraz szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego. 

Naszym mottem przewodnim jest hasło "Aby fiskus był syty, a podatnik cały"


Od dnia 1 października 2006 roku Kancelaria mieści się w biurowcu Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin w Bydgoszczy. Do dyspozycji Klientów jest obszerny parking, co w dzisiejszych zatłoczonych miastach jest sporym ułatwieniem.


W 2007 roku Kancelaria zatrudniła radcę prawnego, od tego momentu zakres oferty rozszerzył się także o pomoc w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi m.in. z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz w sprawach cywilnych i gospodarczych.


W połowie 2008 roku pracownik Kancelarii został wpisany na listę doradców podatkowych, dzięki czemu Kancelaria wzbogaciła się o kolejnego Doradcę Podatkowego.


W maju 2010 roku został otwarty Oddział Kancelarii w Żninie (woj. kujawsko-pomorskie). Wybór był nieprzypadkowy, gdyż od wielu lat Kancelaria obsługiwała podmioty z tego rejonu. Klienci wielokrotnie zgłaszali zapotrzebowanie na profesjonalne usługi doradztwa podatkowego, po które do tej pory musieli udawać się do Bydgoszczy czy Poznania. Pod koniec pierwszego kwartału 2012 roku zmieniona została lokalizacja Oddziału Kancelarii. Nowy lokal jest znacznie większy od poprzedniego, co pozwoliło na zwiększenie komfortu pracy jak i obsługi Klientów. Podobnie jak w Bydgoszczy do dyspozycji dostępny jest wygodny parking.


Kancelaria podzielona jest na dwa główne działy: dział księgowości oraz dział prawny, w ramach którego poza doradcami podatkowymi oraz radcą prawnym funkcjonuje także komórka ds. cen transferowych.


Należy także podkreślić, że od 2008 roku Kancelaria współpracuje z Polskim Radiem Pomorza i Kujaw. Kadra Kancelarii co piątek uczestniczy w audycji „na żywo” odpowiadając na pytania słuchaczy dotyczące wszelkich spraw związanych z prawem podatkowym.


W 2010 roku Kancelaria nawiązała współpracę z Tygodnikiem Pałuki, który ukazuje się w regionie, w którym mieści się Oddział Kancelarii. Wraz z redakcją organizowane są comiesięczne dyżury doradców podatkowych z Kancelarii, dla czytelników Pałuk.

Od 2011 roku Kancelaria organizuje cyklicznie wraz z Zespołem Obsługi i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Bydgoszczy bezpłatne seminaria podatkowe zarówno dla przedsiębiorców jak i wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym prawem podatkowym.

Dowiedz się więcej: www.gotowicz.pl/
skontaktuj się z autorem:

Publikacje autora:

Podatki, prawo finansowe
Data dodania artykułu: 01.03.2018
2018-03-01 09:28:27
ZNAJDŹ NAS: