MAGAZYN NOWOCZESNEGO I ŚWIADOMEGO PRZEDSIĘBIORCY

O Magazynie

MŚP Biznes to magazyn, który powstał w procesie wsłuchiwania się w zapotrzebowania rynku na profesjonalne, narzędziowe i doradcze czasopismo skierowane do przedsiębiorców, szefów małych i średnich firm.

MŚP Biznes kumuluje w sobie know-how i dobre praktyki redakcyjne najlepszych magazynów branżowych na rynku (Flota, Online Marketing, Social Media Manager, Nowa Sprzedaż, HR Business Partner) oraz stanowi platrofmę edukacyjną tworzoną przez kancelarie prawne, firmy doradcze oraz wybitnych praktyków sfery marketingu, zarządzania sprzedażą, HRu, prawa oraz podatków, mobilności i nowoczesnych technologii.

MŚP Biznes w prosty sposób komunikuje najbardziej istotne z punktu widzenia przedsiębiorcy problemy prezentując od razu rozwiązania gotowe do wdrożenia "od ręki". Koncept magazynu powstał w oparciu o suplementy produkowane w 2017 roku:

 

Kierujemy treść do świadomych właścicieli firm w przedziale zatrudnienia 10-100 osób, niezaleznie od branży, sytuacji finansowej czy stażu obecności na rynku. Doradzamy, ukierunkowujemy i przede wszystkim - jesteśmy narzędziem dynamizującym rozwój biznesu!

MŚP Biznes to magazyn o świeżym layoucie i innowacyjnym oraz bardzo praktycznym układzie treści, zapewniający znakomity odbiór prezentowanych materiałów.

Co wydanie otrzymasz od nas:

80 stron narzędziowej, merytorycznej i strategicznej dla producenta i szefa firmy wiedzy.

- Kilkadziesiąt praktycznych porad gotowych do wdrożenia „od ręki”.

- Ponad 50 realnych przykładów na błyskawiczne usprawnienie  działań w zakładzie przynoszących zyski.

- Bezpłatne i nisko kosztowe sposoby na promocję, efektywniejszą produkcję, i realizację zamówień.

- Estetycznie zaprojektowanie wydanie w formacie 210x290, przejrzystym układzie treści i biznesowy charakter każdego numeru.

 

Dla Twojej wygody treść ułożona zostałą tematycznie:

2018-02-08 12:19:45
ZNAJDŹ NAS: