MŚP Biznes 2/2018

2018-06-18 07:38:08

Już jest! Drugi numer pierwszego w Polsce narzędziowego magazynu dla szefów małych i średnich firm.

Na 80 stronach znajdziecie narzędziowe artykuły, praktyczne wskazówki i ciekawe studia przypadków, m.in.:

1️⃣️TEMAT NUMERU - finansowanie inwestycji. Kredyt czy leasing? Obszerny raport pokazujący detale każdej drogi rozwoju Waszego biznesu.


2️⃣️LIDERZY BIZNESU - rozmowy z reprezentantami Związku Polskiego Leasingu oraz głównymi panelistami kwietniowego Forum Leasingu. Sprawdź co na temat sektora MŚP mówią główni gracze polskiej sceny finansowej.


3️⃣️ dr n. ekon. Agnieszka Grostal prezentuje wspaniały narzędziowy tekst o budowaniu strategii sprzedaży i roli jaką odgrywa skuteczne planowanie w osiąganiu rentownego biznesu.


4️⃣️ Ewa Diczew pisze o budowaniu marki osobistej jako jednym z filarów sukcesu przedsiębiorstwa opartego o sylwetkę silnego lidera.


5️⃣️NOWOCZESNY HR w tym wydaniu prezentujemy w materiałach Manpower Polska oraz naszych autorów w 3 odsłonach. W tym wydaniu publikujemy raport agencji pracy tymczasowej i wskazujemy na benefity płynące ze współpracy z takimi podmiotami. Piszemy również o popycie na wykwalifikowanych obcokrajowców oraz metodzie na ich pozyskanie, jak też traktujemy o sezonowym poszukiwaniu pracowników w świetle najnowszych przepisów prawa.


6️⃣MOBILNOŚĆ w tym wydaniu to między innymi rozłóżenie na czynniki pierwsze wynajmu bardzo krótkoterminowego. Zgłębiamy tajniki aut na minuty i zakresu ich użyteczności w codziennym użytkowaniu firm z sektora MŚP. Piszemy również o obsłudze posprzedażnej w wersji premium, dla najbardziej wymagających właścicieli firm. 


7️⃣️NOWOCZESNE TECHNOLOGIE kipią od dobrej treści. AKAT Consulting o digital transformation i roli jaką ogrywają wirtualne narzędzia w rozwoju firmy. Prześwietlamy również pozytywne strony zasiedlania przez firmy z sektora MŚP nowoczesnych parków technologicznych - poczytaj aby wyrobić swoje zdanie na ten temat!


8️⃣️ W magazynie również aktualne i bardzo wnikliwe materiały prawne i podatkowe pióra ekspertów z GFP Legal, Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy i Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz oraz adwokata - Artura Cichockiego i prawnika - Aleksandry Jasinowicz.

Chcesz otrzymać tą naszpikowaną narzędziowymi wskazówkami i merytoryczną treścią produkcję? Na kilkudziesięciu stronach od razu poznasz siłę i jakość MŚP Biznes. Zamów swoją prenumeratę:

 

BIORĘ TO! ROZWIJAM FIRMĘ Z MŚP BIZNES!

ZNAJDŹ NAS: