MŚP Biznes 3/2018

2018-09-19 15:29:26

Już jest! Trzeci numer pierwszego w Polsce narzędziowego magazynu dla szefów małych i średnich firm.

Czeka Was 80 stron naprawdę merytorycznej wiedzy związanej z codziennym funkcjonowaniem firmy, w tym m. in.:
1️⃣️ TEMAT NUMERU: Drobiazgowo analizujemy wprowadzony przez Ministerstwo Finansów mechanizm podzielonej płatności i jego wpływ na firmowe finanse.
2️⃣️ LIDERÓW BIZNESU reprezentują w tym wydaniu: Radosław Iwańczuk z pracuj.pl (opowie o rekrutacji fachowców), Jerzy Dąbrowski z Bibby Financial Services (przybliży aktualnie panujące nastroje wśród polskich właścicieli firm MŚP), a także Michałem Knitter oraz Łukasz Domański z carsmile (odkryją sposoby, dzięki którym wprowadzili na rynek innowacyjne rozwiązania związane z firmową mobilnością.
3️⃣️ Tadeusz Woronowicz pisze o tym, dlaczego firmy z sektora MŚP upadają i zdradza sposoby, jak można temu zapobiegać.
4️⃣️ ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ: Analizujemy, w jaki sposób przekuć wprowadzenie RODO w szansę na zwiększenie sprzedaży. Przedstawiamy także style zarządzania w codziennej praktyce menedżera.
5️⃣️ NOWOCZESNY HR: Tamara Bieńkowska prześwietla skuteczny proces rekrutacji, który pozwoli na odnalezienie brakującego ogniwa Twojego zespołu. Z kolei Dagmara Chmielewska pokazuje, jak efektywniej planować rekrutacje.
6️⃣️ W NOWOCZESNYCH TECHNOLOGIACH zestawiamy biznesowe oferty operatorów sieci komórkowych, ale decyzję związaną z wyborem pozostawiamy Tobie :) Przedstawiamy również najbardziej pożądane (i najnowocześniejsze) przestrzenie biurowe w kraju.
7️⃣️ Małgorzata Harasimowicz w dziale SKUTECZNY MARKETING bieże na warsztat zasięgi organiczne na Facebooku a Nina Rybińska-Kurek pokazuje możliwości e-mail marketing automation.
8️⃣️ W magazynie nie zabraknie również niezwykle ciekawych materiałów związanych z firmową mobilnością oraz prawem i podatkami.

Wymieniliśmy tylko niektóre materiały, jakie znajdziecie w MŚP Biznes 3/2018. Pozwolimy Wam jeszcze na odrobinę niepewności 

ZNAJDŹ NAS: