Brak wyników

W branży

14 października 2018

NR 3 (Wrzesień 2018)

11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018

196

W dn. 11-14 października 2018 r. w Katowicach odbędzie się największe i najważniejsze wydarzenie dla środowiska przedsiębiorców rodzinnych w Polsce – 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych od 2008 r. co roku staje się platformą dialogu i współpracy przedstawicieli biznesu, państwa i nauki.

Głównym celem Zjazdu jest ukazanie wizerunku firm rodzinnych jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, oraz jednocześnie jako podmiotów innowacyjnych, które aspirują do ciągłego rozwoju, zdobywając nie tylko rynek polski, ale przede wszystkim rynki zagraniczne.

W ciągu trzech dni Zjazdu Katowice staną się sercem przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce. Program 11. edycji Zjazdu jest najbogatszy w historii wydarzenia, a lista prelegentów obfituje w znane nazwiska. Hasło przewodnie Zjazdu – aspiracje i możliwości – nawiązuje do głównego pytania, na które odpowiedź poznamy podczas wydarzenia – „Czy polskie firmy rodzinne mogą odgrywać ważną rolę w europejskiej i światowej gospodarce?”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, prezydent Katowic Marcin Krupa, marszałek województwa śląskie...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "MŚP Biznes"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy