Brak wyników

Mobilność

4 lipca 2019

NR 7 (Czerwiec 2019)

Carefleet z nowym produktem dla konsumentów

0 603

Carefleet S.A., jedna z czołowych na polskim rynku firm specjalizujących się w wynajmie długoterminowym samochodów, kojarzyła się do tej pory przede wszystkim z rozwiązaniami flotowymi dla sektora biznesowego. Teraz, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych, wprowadza na szeroki rynek ofertę adresowaną do konsumentów. W ramach usługi Twój Nowy Samochód Carefleet proponuje finansowanie fabrycznie nowych aut oraz ich obsługę serwisową – wszystko za stałą, atrakcyjną opłatę miesięczną. Szczegóły na stronie www.carefleet.pl/noweauto.

Wynajem długoterminowy to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli finansowania pojazdów dla biznesu. Dzięki ofercie Twój Nowy Samochód korzyści wynikające z tego rozwiązania mogą teraz docenić również konsumenci. W ramach stałej, miesięcznej raty użytkownicy mają zapewnione finasowanie samochodu oraz obsługę serwisową. Dodatkowo mogą skorzystać z preferencyjnej oferty na zakup, przechowywanie i sezonową wymianę opon, pełne ubezpieczenie (OC, AC, NNW) oraz Assistance. Umowy podpisywane są na okres od 24 do 60 miesięcy, a po ich zakończeniu istnieje możliwość wykupienia pojazdu na własność lub wymienienia go na nowy. Ponadto użytkownicy mogą obniżyć miesięczną ratę za wynajem, wnosząc wpłatę własną. Taka forma finansowania jest korzystniejszą alternatywą dla kredytu samochodowego. W ramach usługi Twój Nowy Samochód Carefleet oferuje starannie wyselekcjonowane samochody z atrakcyjnym i funkcjonalnym wyposażeniem. Użytkownicy mają możliwość wyboru kolorów nadwozia z pełnej palety lakierów metalicznych dostępnej dla danego modelu. W przypadku chęci zakupu auta spoza oferty standardowej, klienci mogą przesyłać własne specyfikacje, a Carefleet przygotuje indywidualną, najlepszą opcję finansowania danego samochodu. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na stronie internetowej www.carefleet.pl/noweauto. 

Rozwiązanie zarezerwowane dotychczas dla sektora biznesowego teraz dostępne dla konsumentów!


Choć Carefleet jest firmą specjalizującą się w finansowaniu i zarządzaniu flotami pojazdów, od dłuższego czasu z uwagą przyglądamy się potrzebom klientów indywidualnych w odniesieniu do samochodów i szeroko rozumianej mobilności. Zauważyliśmy, że na przestrzeni ostatnich kilku lat b...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy