Brak wyników

Aktualności

29 sierpnia 2019

Czy firmy rodzinne są gotowe na nadchodzącą rewolucję?
IV Kongres Next Generation już 17-18 października w Poznaniu

116

Sukcesorzy dorastający pod czujnym okiem rodziców chcą wprowadzać do przedsiębiorstw nowatorskie rozwiązania realizując własne pomysły. Dla firm rodzinnych sukcesja oznacza niemałe zmiany. Ten złożony proces wdrażania nowego pokolenia w zarządzanie przedsiębiorstwem rodzinnym wymaga czasu, wiedzy i kompetencji.
 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku Instytut Biznesu Rodzinnego 17-18 października 2019 r. w Poznaniu organizuje 4. edycję największego w Polsce Kongresu adresowanego tylko do sukcesorów z przedsiębiorstw rodzinnych – Kongres Next Generation, www.nextg.pl. 

To wyjątkowe dwa dni, które mają na celu budowanie kompetencji, wymianę doświadczeń, nawiązanie trwałych relacji biznesowych i inspirowanie młodych liderów. Nadchodzą zmiany w postaci Rewolucji nextGEN, na którą warto się odpowiednio przygotować czerpiąc wiedzę od sukcesorów, którzy przeszli już przez proces sukcesji. Podczas Kongresu masz okazję spotkać się z sukcesorami z całej Polski, wymienić doświadczenia i czerpać inspiracje.

Rejestracja na Kongres już otwarta! Dołącz do uczestników wydarzenia, by usłyszeć głos sukcesorów m.in. takich jak: Patrycja Krzanowska (Grupa Nowy Styl), Michał Wojas (Wojas S.A.), Karolina Kubara (Kubara sp. z o.o.), Marcin Nowicki (CHEM-GLAS) czy Krystian Szczęsny (Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o.).

Finanse, prawo, komunikacja interpersonalna a może marketing? Program wydarzenia stworzono z myślą o potrzebach dzisiejszych sukcesorów, by dać im jak najwięcej możliwości wyboru obszarów szlifowania kompetencji.

Podczas wydarzenia omówimy takie tematy jak:

  • Nowa GLOBALNA rzeczywistość 
  • My Sukcesorzy - Rewolucja #nextGEN
  • #nextGen SPEED NETWORKING – innowacyjna integracja, którą możesz przenieść do rzeczywistości Twojej firmy
  • Gdy nagle musiałem przejąć odpowiedzialność za rodzinny biznes… Przemyślenia sukcesora
  • Akademia Sukcesora. NextGen w procesie mentoringu
  • Co zrobić, gdy w firmie rodzinnej jest pięcioro sukcesorów? Jak maksymalnie wykorzystać efekt synergii młodego pokolenia?
  • Oczekiwania zarządu firmy rodzinnej od młodego pokolenia.
  • RING DYSKUSYJNY: Czy jesteśmy gotowi na przyszłość i GLOBALNE wyzwania?
  • Kreatywne warsztaty - wspólnie poszukajmy innowacji
  • Rzeczywistość sukcesora XXI wieku – grywalizacja!

Podczas Kongresu Next Generation uczestnicy przejdą prawdziwą metamorfozę – agenda w dużej mierze opiera się na kreatywnych warsztatach, networkingu, grywalizacji, psychodramie... W 24 godziny (od 12.00 w czwartek do 12.00 w piątek) uczestnicy przejdą prawdziwą przemianę – a w piątek, w samo południe, wyjadą z Poznania bogatsi o wiedzę, inspiracje i nową wizję przyszłości – swojej i rodzinnego biznesu.

- Pokolenie Next Generation nie boi się ryzyka, nowych rozwiązań i nowoczesnych technologii. Zdolni, kreatywni, wykształceni następcy są gotowi na biznesowe podróże, internacjonalizację, rozwój w świecie rzeczywistym i wirtualnym. Świat jest dla nich globalną wioską – komentuje dr Adrianna Lewandowska, prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Jesteś sukcesorem? Przejąłeś zarządzanie firmą rodzinną lub dopiero przygotowujesz się do roli prezesa? Chcesz dowiedzieć się, jak przeżyć sukcesję i nie zwariować? Szukasz wsparcia w rozwijaniu swoich mocnych stron?

Dołącz! Zapisz się na www.nextG.pl

IV Kongres Next Generation

17-18 października 2019

Poznań, Hotel Blow Up Hall 5050

Przypisy