Brak wyników

Aktualności

13 marca 2019

Forum Odpowiedzialnego Biznesu w 2019 roku

170

Rozpoczął się 19. rok działania Forum Odpowiedzialnego Biznesu - największej w Polsce organizacji zajmującej się upowszechnianiem koncepcji CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu). Jak co roku, Forum planuje szereg aktywności skierowanych zarówno do środowiska biznesowego, jak i wszystkich osób zainteresowanych społeczną odpowiedzialnością biznesu. 

W najbliższych miesiącach planowane są nowe publikacje, wydarzenia i konkursy. Wszystkie informacje dotyczące działań FOB oraz CSR publikowane są na bieżąco w portalu//odpowiedzialnybiznes.pl/.

- W rok 2019 Forum Odpowiedzialnego Biznesu wchodzi z nową strategią - dokumentem wyznaczającym na najbliższe 3 lata najważniejsze kierunki działań naszej organizacji - mówi Dominika Bettman, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu. - Na nasze aktywności staramy się patrzeć długofalowo, więc już teraz zaczynamy przygotowywać się do obchodów 20-lecia Forum Odpowiedzialnego Biznesu i do kolejnych Targów CSR, które odbędą się w 2020 roku. Oczywiście przez cały najbliższy rok zapraszać będziemy także do innych ciekawych inicjatyw i projektów rozwijających CSR w Polsce.

Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, także podsumowuje ubiegły rok i wymienia najważniejsze inicjatywy planowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu na najbliższe miesiące:

- Za nami rok intensywnych działań - 7. Targi CSR, obchody 100-lecia praw wyborczych kobiet, liczne spotkania, publikacje i szkolenia. Nie zwalniamy jednak tempa i na następne 12 miesięcy Forum Odpowiedzialnego Biznesu planuje kolejne aktywności. Nie zabraknie organizowanych już od ponad 10 lat konkursów, takich jak Raporty Społeczne czy Pióro odpowiedzialności. Przed nami też kolejny - siódmy już - Ogólnopolski Dzień Różnorodności i nowe publikacje. A pod koniec marca zaprezentujemy kolejne wydanie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, na co już teraz serdecznie zapraszam – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Źródło: Informacja prasowa

Przypisy