Brak wyników

Dla przedsiębiorcy

2 lipca 2019

Gmina Miękinia – tutaj warto zainwestować!

0 582

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy Dolnego Śląska Gmina Miękinia od kilkunastu lat przeżywa gospodarcze ożywienie, m.in. za sprawą  stale poszerzającej się strefy ekonomicznej.

Dotychczas na terenie gminy Miękinia zainwestowało kilkanaście firm, w tym takie duże koncerny jak Integart, Schumacher Packaging Ltd., WAGO i Nordis doceniając nie tylko dogodną lokalizację, ale również przyjazną wobec inwestorów strategię władz Gminy.

Z myślą o dalszym rozwoju strefy aktywności gospodarczej i przyciągnięciu kolejnych inwestycji w 2016 roku Gmina Miękinia pozyskała dofinansowanie na realizację unijnego projektu polegającego na uzbrojeniu terenów inwestycyjnych położonych w obrębie miejscowości Źródła, Błonie i Miękinia poprzez budowę sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i teletechnicznej oraz budowę dróg.

W chwili obecnej oferujemy do sprzedaży  następujące działki w obrębie miejscowości Błonie:

- Dz. nr 24/69 o pow. 0,9978 ha

- Dz. nr 24/65 o pow. 0,3991 ha – w sąsiedztwie nowo wybudowanego zbiornika małej retencji

To inwestycja warta  10 mln, dzięki której pod aktywność gospodarczą zostanie oddanych 14 ha terenów w ramach projektu, ale zakres oddziaływania inwestycji będzie znacznie większy, ponieważ wykonana infrastruktura będzie służyć także innym pobliskim terenom, co tworzy dość znaczny potencjał inwestycyjny. Uzb...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy