Brak wyników

Impact mobility rEVolution`18

Artykuły | 14 października 2018 | NR 3
0 610

Impact mobility rEVolution’18 (IMR’18) to jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń poświęconych inteligentnej mobilności. 12 i 13 września 2018 r. w Katowicach spotkają się przedstawiciele rządu, władz samorządowych, świata nauki, firm z branży motoryzacyjnej i transportowej oraz start-upy i inwestorzy. Volkswagen Financial Services, dostarczający nowoczesne usługi i produkty finansowe, a także wyznaczający trendy w nowoczesnej mobilności, został partnerem strategicznym tego wydarzenia.

Mobilność jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się warunki społeczne i szybki rozwój technologii. Wyzwaniem jest połączenie inteligentnych systemów transportu i poruszania się z oczekiwaniami, że będą one coraz szybsze, bezpieczniejsze i neutralne dla środowiska. Nad rozwojem mobilności w świetle tych dążeń będą się zastanawiać eksperci i uczestnicy Impact mobility rEVolution’18.

Prelegentami będą profesjonaliści z całego świata, prezentujący najnowsze idee i rozwiązania inteligentnej mobilności oraz dyskutujący o możliwościach i kierunkach jej rozwoju w Polsce. Wś...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy