Dołącz do czytelników
Brak wyników

Mobilność

8 maja 2019

NR 6 (Kwiecień 2019)

Nadać koloryt biznesowi z Oplem

0 50

Auto, które bardzo dobrze prezentuje się jako nowoczesny środek firmowego transportu, jest jednocześnie fantastycznie funkcjonalne w sferze rodzinnej i prywatnej, a pod kątem finansowym zaskakuje oszczędnymi silnikami i dostępnością od 885 zł netto miesięcznie? Oto Opel Grandland X.

Zamówienia

Przez pierwszy rok od debiutu modelu na światowych rynkach wpłynęło 100 tys. zamówień na tego dużego SUV-a z segmentu C. To zasługa nie tylko nowoczesnych i bardzo pożądanych przez klientów dostępnych opcji, ale i świeżego projektu sylwetki tego dużego auta, które mimo swych gabarytów pozostaje lekkie zarówno z poziomu obserwatora, jak i kierowcy – wykazując się niesamowitą responsywnością układu kierowniczego oraz wspaniałym balansem i przyczepnością na drogowych szlakach.

Klienci pokochali adaptacyjne reflektory AFL LED i system multimedialny Navi 5.0 IntelliLink. Uznanie zyskały ergonomiczne fotele z certyfikatem AGR dopasowujące się do sylwetki pasażerów z 16-kierunkową regulacją. No i jest wreszcie system jazdy terenowej, który zapraszając do wjeżdżania w gęstwinę
zniechęca do pozostawania na asfalcie. Grandland X wyposażony w IntelliGrip pozwoli buszować w naprawdę wymagającym terenie, a 188 mm prześwitu jest konstrukcyjnym dowodem na terenowe aspiracje modelu.

Opel OnStar

Imponujący...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "MŚP Biznes"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy