Brak wyników

Mobilność

8 maja 2019

NR 6 (Kwiecień 2019)

Nadać koloryt biznesowi z Oplem

0 572

Auto, które bardzo dobrze prezentuje się jako nowoczesny środek firmowego transportu, jest jednocześnie fantastycznie funkcjonalne w sferze rodzinnej i prywatnej, a pod kątem finansowym zaskakuje oszczędnymi silnikami i dostępnością od 885 zł netto miesięcznie? Oto Opel Grandland X.

Zamówienia

Przez pierwszy rok od debiutu modelu na światowych rynkach wpłynęło 100 tys. zamówień na tego dużego SUV-a z segmentu C. To zasługa nie tylko nowoczesnych i bardzo pożądanych przez klientów dostępnych opcji, ale i świeżego projektu sylwetki tego dużego auta, które mimo swych gabarytów pozostaje lekkie zarówno z poziomu obserwatora, jak i kierowcy – wykazując się niesamowitą responsywnością układu kierowniczego oraz wspaniałym balansem i przyczepnością na drogowych szlakach.

Klienci pokochali adaptacyjne reflektory AFL LED i system multimedialny Navi 5.0 IntelliLink. Uznanie zyskały ergonomiczne fotele z certyfikatem AGR dopasowujące się do sylwetki pasażerów z 16-kierunkową regulacją. No i jest wreszcie system jazdy terenowej, który zapraszając do wjeżdżania w gęstwinę
zniechęca do pozostawania na asfalcie. Grandland X wyposażony w IntelliGrip pozwoli buszować w naprawdę wymagającym terenie, a 188 mm prześwitu jest konstrukcyjnym dowodem na terenowe aspiracje modelu.

Opel OnStar

Imponujący system kamer 360 stopni, Opel OnStar będący profesjonalnym asystentem podroży 24/7 czy kunsztowne nagłośnienie marki DENON sprawiają, że czujemy silny powiew klasy premium. 514-litrowy bagażnik jest ustawny, a prawie 2,7 m rozstawu osi pozwoli nam zmieścić do przestrzeni ładunkowej pakunki wszystkich czterech dorosłych pasażerów, ponieważ i z tyłu wyprawa minie w znośnych warunkach. 

Domeną Grandlanda X jest ciekawa oferta jednostek napędowych, gdzie spotkamy dwa silniki benzynowe turbo o pojemności 1.2 l i mocy 130 KM oraz o pojemności 1.6 l i pięknej mocy 180 KM. Wysokoprężne jednostki spotkamy w katalogu modelu w liczbie dwóch egzemplarzy i pojemności 1.5 i 2.0 oferujących...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy