Brak wyników

Dla przedsiębiorcy

25 października 2018

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki kartom paliwowym BP

0 738

Karty paliwowe BP to rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, którym zależy na zmniejszeniu kosztów paliwa i zarządzania flotą.

Użytkownicy kart doceniają stacje BP dogodnie położone przy trasach tranzytowych i autostradach, oszczędność czasu oraz gwarantowane bezpieczeństwo wszystkich transakcji. To jednak nie wszystkie korzyści dla posiadaczy kart paliwowych BP.

Tankuj bezpiecznie w całej Polsce z kartą BP Plus

Karta BP Plus została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach firm, których pojazdy poruszają się głównie po Polsce. Gwarantuje wygodne, bezpieczne, bezgotówkowe płatności na ponad 530 stacjach BP oraz automatyczne regulowanie opłat za przejazdy wszystkimi płatnymi autostradami w Polsce. Z kolei dostęp do profesjonalnych narzędzi online pozwala na łatwą i sprawną administrację pojazdami i wydatkami. Dzięki zbiorczej fakturze za paliwo, myjnię, oleje i płyny do spryskiwaczy można zaoszczędzić czas poświęcany na zarządzanie rachunkami.

Użytkownicy BP Plus mogą liczyć również na profesjonalne procedury bezpieczeństwa, ułatwiające rozpoznawanie nieprawidłowości. Funkcja autoryzacji online umożliwia kontrolę wszystkich płatności. Warto również wspomnieć o dostępie do najlepszych paliw BP z technologią ACTIVE. Pomagają one oczyszczać silniki pojazdów ze szkodliwych osadów i pozwalają dłużej utrzymać sprawną i bardziej wydajną pracę silnika. Karta BP Plus to krok w dobrą stronę, ku skutecznemu oszczędzaniu.

BP + Aral dla flot międzynarodowych

Dla firm, które działają również za granicą, świetnym rozwiązaniem jest karta paliwowa BP + Aral. Karta ta posiada wszystkie korzyści karty BP Plus, a dodatkowo daje dostęp do ponad 22 000 stacji europejskiej sieci ROUTEX w 29 krajach Europy, w tym także w Rosji. Dzięki aplikacjom Fle...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy