Brak wyników

Dla przedsiębiorcy

25 października 2018

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki kartom paliwowym BP

311

Karty paliwowe BP to rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, którym zależy na zmniejszeniu kosztów paliwa i zarządzania flotą.

Użytkownicy kart doceniają stacje BP dogodnie położone przy trasach tranzytowych i autostradach, oszczędność czasu oraz gwarantowane bezpieczeństwo wszystkich transakcji. To jednak nie wszystkie korzyści dla posiadaczy kart paliwowych BP.

Tankuj bezpiecznie w całej Polsce z kartą BP Plus

Karta BP Plus została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach firm, których pojazdy poruszają się głównie po Polsce. Gwarantuje wygodne, bezpieczne, bezgotówkowe płatności na ponad 530 stacjach BP oraz automatyczne regulowanie opłat za przejazdy wszystkimi płatnymi autostradami w Polsce. Z kolei dostęp do profesjonalnych narzędzi online pozwala na łatwą i sprawną administrację pojazdami i wydatkami. Dzięki zbiorczej fakturze za paliwo, myjnię, oleje i płyny do spryskiwaczy można zaoszczędzić czas poświęcany na zarządzanie rachunkami.

Użytkownicy BP Plus mogą liczyć również na profesjonalne procedury bezpieczeństwa, ułatwiające rozpoznawanie nieprawidłowości. Funkcja autoryzacji online umożliwia kontrolę wszystkich płatności. Warto również wspomnieć o dostępie do najlepszych paliw BP z technologią ACTIVE. Pomagają one oczyszczać silniki pojazdów ze szkodliwych osadów i pozwalają dłużej utrzymać sprawną i bardziej wydajną pracę silnika. Karta BP Plus to krok w dobrą stronę, ku skutecznemu oszczędzaniu.

BP + Aral dla flot międzynarodowych

Dla firm, które działają również za granicą, świetnym rozwiązaniem jest karta paliwowa BP + Aral. Karta ta posiada wszystkie korzyści karty BP Plus, a dodatkowo daje dostęp do ponad 22 000 stacji europejskiej sieci ROUTEX w 29 krajach Europy, w tym także w Rosji. Dzięki aplikacjom Fleet Expert i FleetMove zarządzanie flotą staje się łatwiejsze, a dostęp do szczegółowych raportów przyczynia się do powstawania kolejnych oszczędności. Użytkownicy karty oszczędzają również dzięki atrakcyjnej ofercie zwrotu VAT i podatku akcyzowego.

Co istotne, w kwietniu tego roku do oferty uzupełniającej BP + Aral trafił nowy, ogólnoeuropejski BP Tollbox dla EETS. Sieć EETS daje możliwość rozliczania się z opłat drogowych w różnych krajach za pomocą jednego urządzenia pokładowego, co bez wątpienia ułatwi życie wielu kierowcom i menadżerom flot.

Masz małą firmę? Wybierz BP Komfort Prepaid

Osoby prowadzące działalność gospodarczą lub małe przedsiębiorstwa, którym zależy na zbiorczej fakturze i wygodnym, prostym płatnościom mogą zainteresować się ofertą BP Komfort Prepaid.

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to wygoda i oszczędności, na które może sobie pozwolić nawet najmniejsza firma. To karta przedpłacona – aby z niej korzystać, trzeba najpierw zasilić konto gotówką. Posiadacze karty BP Komfort Prepaid doceniają oszczędność czasu i bezpieczeństwo dzięki transakcjom online oraz dogodnie położone stacje BP stanowiące dobre miejsce na krótkie przerwy w trasie.  Za wyborem tej karty przemawiają także uproszczone procedury – by zamówić kartę BP Komfort Prepaid, wystarczy wejść na stronę bpkomfort.pl i wypełnić formularz online.

Źródło: Materiał partnera

Przypisy