Brak wyników

Mobilność

8 maja 2019

NR 6 (Kwiecień 2019)

Przerwane syzyfowe prace - Renault najbardziej pożądane wśród przedsiębiorców

0 587

Od blisko dekady nieprzerwanie na szczycie list sprzedaży pojazdów użytkowych była marka Fiat Professional. Drugie miejsce zajmowała marka Renault, która sukcesywnie budowała nie tylko portfel nowych klientów, ale i portfolio usług okołosprzedażowych oraz rozwijała sieć kontrahentów oferujących zabudowy specjalistyczne. Od wielu lat Renault toczyło walkę o wynik sprzedaży. Aż do 2018 r., gdy syzyfowe pracy zostały zakończone sukcesem.

Lider sprzedaży

Ubiegły rok okazał się przełomowy dla dywizji pojazdów dostawczych francuskiego producenta samochodów. Po latach boju o status lidera udało się zrzucić Fiata z najwyższego stopnia podium. Renault odrobiło perfekcyjnie zadanie z budowania zainteresowania ofertą i marką, która nie opiera się tylko i wyłącznie na batalii na argument „kto sprzeda samochód tajniej”. Po pierwsze marka stworzyła kilkaset autoryzowanych punktów Renault PRO+ w całej Europie. To jednostki wyspecjalizowane w doborze pojazdów użytkowych dla najbardziej wymagającego biznesu – od wersji cargo, przez zabudowy kurierskie, warsztatowe po ekstremalne realizacje. Nieustanne rozwijanie kontraktów Renault z podmiotami specjalizującymi się w budowaniu „firm na kołach” skutkuje oferowaniem polskim przedsiębiorcom rozwiązań niespotykanych u konkurencji. 

Po drugie, Renault przygotowało bardzo dobrą propozycję finansową, która sprawia, że już od 1285 zł/miesiąc można użytkować nowego Renault Mastera lub też od 1171 zł/miesiąc realizować zlecenia dzięki nowemu Renault Traficowi. Biorąc pod uwagę wymagania firm dotyczące uproszczonych formalności, przewidywalności i elastyczności, propozycja Renault w kontekście aut dostawczych to absolutna ekstraklasa w Polsce. Po trzecie, producent aut znad Sekwany zadbał o to, aby zabezpieczyć ludzi biznesu absolutną mobilnością i zaoferować szczelny kordon produktów posprzedażnych, które to gwarantują bezpieczeństwo transportowe, a zatem i finansowe firmy. Easy Service PRO – przeglądy i przedłużona gwarancja, czy Easy Mobility – zastępcze auto dostawcze w razie awarii lub dłuższego unieruchomienia pojazdu właściwego, to tylko dwa kluczowe elementy całego spektrum propozycji najchętniej wybieranej marki pojazdów 
użytkowych w Polsce. 

Mistrz transformacji

Renault to mistrz transform...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy