Brak wyników

Aktualności

11 kwietnia 2019

Przyjdź na SAP Business One RoadShow w Krakowie!

0 646

SAP Business One jest narzędziem integrującym wszystkie procesy biznesowe w przedsiębiorstwie. Zapewnia łatwy i przejrzysty dostęp do danych w czasie rzeczywistym, co ułatwia zarządzanie. System jest bardzo elastyczny, dlatego można go dostosowywać do zmieniających się potrzeb biznesowych firm.

 

Elastyczny system informatyczny – co to tak naprawdę oznacza?

Każda firma potrzebuje rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań całej organizacji, czy nawet pojedynczego pracownika. Dzięki elastyczności i narzędziom integracyjnym SAP Business One można stworzyć spójny ekosystem będący podstawą zarządzania przedsiębiorstwem. Podczas konferencji udowodnimy, że system SAP Business One to nie system “wszystko mający”, ale “wszystko mogący mieć”.

 

O spotkaniu

Podczas SAP Business One RoadShow pokażemy, ze konferencje nie muszą być nudne!  Zaproponujemy coś absolutnie nowego. Będzie innowacyjnie, nowatorsko, interaktywnie! Dla uczestników przygotowaliśmy sporą dawkę wiedzy i interaktywnych atrakcji. Nowości technologiczne, porady użytkowe, ciekawe historie wdrożeń SAP Business One, prezentacje, pokazy na żywo, rozmowy z doradcami i konsultantami Altab.

 

Przedsiębiorco - czekamy właśnie na Ciebie!

Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli firm ze wszystkich branż, przebojowych i kreatywnych, nie bojących się nowych wyzwań, którzy sięgają po najlepsze rozwiązania.  

 

Przede wszystkim praktyka!

W trakcie konferencji podzielimy się z uczestnikami naszymi doświadczeniami i pomysłami na efektywne zarządzanie z pomocą systemu SAP Business One. Ponieważ jesteśmy przede wszystkim praktykami, będziemy mówić o...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy