Brak wyników

Aktualności

11 kwietnia 2019

Przyjdź na SAP Business One RoadShow w Krakowie!

219

SAP Business One jest narzędziem integrującym wszystkie procesy biznesowe w przedsiębiorstwie. Zapewnia łatwy i przejrzysty dostęp do danych w czasie rzeczywistym, co ułatwia zarządzanie. System jest bardzo elastyczny, dlatego można go dostosowywać do zmieniających się potrzeb biznesowych firm.

 

Elastyczny system informatyczny – co to tak naprawdę oznacza?

Każda firma potrzebuje rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań całej organizacji, czy nawet pojedynczego pracownika. Dzięki elastyczności i narzędziom integracyjnym SAP Business One można stworzyć spójny ekosystem będący podstawą zarządzania przedsiębiorstwem. Podczas konferencji udowodnimy, że system SAP Business One to nie system “wszystko mający”, ale “wszystko mogący mieć”.

 

O spotkaniu

Podczas SAP Business One RoadShow pokażemy, ze konferencje nie muszą być nudne!  Zaproponujemy coś absolutnie nowego. Będzie innowacyjnie, nowatorsko, interaktywnie! Dla uczestników przygotowaliśmy sporą dawkę wiedzy i interaktywnych atrakcji. Nowości technologiczne, porady użytkowe, ciekawe historie wdrożeń SAP Business One, prezentacje, pokazy na żywo, rozmowy z doradcami i konsultantami Altab.

 

Przedsiębiorco - czekamy właśnie na Ciebie!

Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli firm ze wszystkich branż, przebojowych i kreatywnych, nie bojących się nowych wyzwań, którzy sięgają po najlepsze rozwiązania.  

 

Przede wszystkim praktyka!

W trakcie konferencji podzielimy się z uczestnikami naszymi doświadczeniami i pomysłami na efektywne zarządzanie z pomocą systemu SAP Business One. Ponieważ jesteśmy przede wszystkim praktykami, będziemy mówić o rzeczach wspierających rozwój biznesu wyłączenie od strony praktycznej i użytecznej.

 

Historie sukcesu użytkowników systemu SAP Business One 

Podczas konferencji pokażemy najciekawsze przykłady firm, które swoje pomysły na usprawnienie zarządzania mogły zrealizować wyłącznie z systemem SAP Business One. Pojawi się także gość specjalny, który opowie historię sukcesu swojej firmy, z perspektywy jej funkcjonowania przed i po wdrożeniu systemu.

 

O Altab

Jesteśmy entuzjastami nowoczesnych technologii, dlatego od 2002 roku wdrażamy rozwiązania SAP, jako Złoty Partner i jedyne Centrum Serwisowe w Europie. Nasze doświadczenie zbudowaliśmy realizując blisko 250 projektów wdrożeniowych SAP Business One. Sami również używamy SAP Business One, dlatego wiemy, jak przy pomocy jednego, kompleksowego rozwiązania informatycznego można skutecznie zarządzać.

 

Bądź kreatorem sukcesu swojej firmy! Spotkaj się z nami w Krakowie! Do zobaczenia!

Miejsce konferencji: Kraków, Park Inn by Radisson Kraków, ul. Monte Cassino 2

Termin: 09 maja 2019

Koszt: Spotkanie bezpłatne. Konieczna rejestracja.

Więcej informacji i rejestracja: KLIK

Więcej o Altab: KLIK

Przypisy