Brak wyników

Aktualności

5 sierpnia 2019

Rehegoo Streaming debiutuje w Polsce
Muzyka wolna od ZAIKS dla polskich przedsiębiorców

0 655

To żadna tajemnica, że muzyka wpływa na nastrój klientów oraz współtworzy atmosferę każdego lokalu: restauracji, sklepu, SPA, klubu fitness, siłowni i wielu innych. Pozwolenie na użytkowanie muzyki w Twoim lokalu może być bardzo kosztowne, a wysokość kary za brak licencji, to nawet kilka tysięcy złotych.
Rehegoo Streaming Platform wchodzi na rynek polski! Platforma pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech na początku tego roku i zapewnia właścicielom lokali łatwy i tani dostęp do muzyki.
 

Rehegoo Streaming to platforma przypominająca Spotify, ale stworzona z myślą o przedsiębiorcach. Oferuje setki gotowych playlist, dobranych do każdego rodzaju biznesu. Licencja uprawniająca do odtwarzania muzyki zostaje wygenerowana niedługo po zarejestrowaniu konta. Każdy użytkownik może też tworzyć własne listy odtwarzania! Może przebierać wśród wielu gatunków, dobierać utwory pod względem ich nastroju lub tempa, co ułatwia wybranie idealnej ścieżki dźwiękowej do każdych okoliczności. Biblioteka składa się z kilku tysięcy piosenek, a jej zawartość powiększa się każdego dnia!
 

...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy