Brak wyników

Aktualności

14 maja 2019

Sukces polskiego partnera SAP na SMB Innovation Summit w Nicei!

241

Altab SA, najbardziej referencyjny partner SAP w Polsce, został wyróżniony podczas SMB Innovation Summit w Nicei. Wydana przez firmę księga referencyjna, prezentująca sukcesy dynamicznie rozwijających się polskich firm, inwestujących w nowoczesne narzędzia do zarządzania – została uznana za najciekawszą tego typu publikację, spośród wszystkich, dotychczas wydanych na świecie. 

W ostatnich latach obserwujemy, jak w coraz większym stopniu doświadczenia i opinie innych wpływają na podejmowane przez nas decyzje zakupowe. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie, że „TripAdvisor” czy „Booking.com”, bazujące głównie na opiniach, 5 lat temu jeszcze nie istniały. Wierzę, że z doświadczeń innych firm czerpią wiedzę też odbiorcy systemów ERP. Dziś na całym świecie historia ze szczęśliwym zakończeniem stanowi jedno z najlepszych narzędzi sprzedaży. W tych historiach, firm z podobnych branż, z podobnymi problemami i wyzwaniami, potencjalni klienci, mogą znaleźć inspirację do zmiany swojego biznesu. Poza tym wszyscy uwielbiamy słuchać dobrych historii! Jestem dumny z tego, że Altab jest pierwszym partnerem w Polsce i jednym z pierwszych na świecie, który skorzystał z tego nowego sposobu prowadzenia działań marketingowych i sprzedażowych” – podkreśla Paulo Almeida, Szef Marketingu SAP Business One.

SMB Innovation Summit to globalne spotkanie partnerów firmy SAP. Międzynarodowy szczyt jest doskonałą okazją do zdobycia informacji na temat nowości technologicznych SAP, a także wymiany doświadczeń pomiędzy firmami partnerskimi SAP z całego świata. Kolejne spotkanie odbędzie się w dniach 18-20 czerwca w Orlando.

___

Więcej informacji udzieli:

Izabela Okarmus, ALTAB S.A., +48 693 862 211, izabela.okarmus@altabsa.pl

Przypisy