Brak wyników

Tnij koszty z kartą paliwową BP Plus

Artykuły | 30 sierpnia 2019 |
104

Użytkownicy karty BP Plus doceniają dostęp do usytuowanych w głównych miastach i na trasach przelotowych stacji o wysokim standardzie, profesjonalne narzędzia online i ścisłe procedury bezpieczeństwa. Sprawdźmy, co jeszcze BP Plus oferuje flotom samochodowym działającym na terenie Polski.

Bezpieczne płatności bezgotówkowe 

Niezależnie od rodzaju posiadanych pojazdów, w interesie menedżera każdej floty jest zadbanie o bezpieczeństwo płatności. Kartę BP Plus chronią kompleksowe procedury wykrywania nieautoryzowanego użycia. Dzięki konfigurowalnym alarmom SMS i e-mail, 100% autoryzacji online dla wszystkich płatności oraz możliwości ograniczania produktów, kwot i terminów transakcji, masz pełną kontrolę nad tym, kto, kiedy i w jakim celu korzysta z firmowej karty paliwowej. Co równie ważne, wszystkie stacje BP w Polsce są całodobowo monitorowane, a zablokowanie karty to dosłownie kilka kliknięć w systemie online.

Oszczędność czasu dzięki narzędziom online

Dostępne przez 24 godziny na dobę narzędzia pomogą oszczędzać czas i łatwiej analizować koszty każdemu menedżerowi floty. Oprócz możliwości zamawiania i blokowania kart, ustawiania limitów zakupowych i monitorowania wszystkich płatności, na wyróżnienie zasługuje aplikacja BP Fleet Move. To kompletne rozwiązanie telematyczne używające danych z tachografu, baku paliwa i systemu nawigacji, by pomóc w optymalizacji spalania, redukcji kosztów i emisji CO2.

Użytkownicy karty mają również dostęp do profesjonalnej obsługi klienta, która szybko i konkretnie odpowiada na wszelkie pytania.

Wydajniejsza praca silnika z paliwami ACTIVE

Najlepsze paliwa BP z technologią ACTIVE pomagają oczyszczać silniki ze szkodliwych osadów, co z kolei pozwala dłużej utrzymać sprawną i wydajną pracę silnika. Każde paliwo tankowane na stacjach BP ma gwarancję jakości, potwierdzoną licznymi kontrolami. Każda stacja posiada zabezpieczenia zapewniające właściwe przechowywanie paliw, a zaplombowane cysterny gwarantują ich bezpieczny transport....

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy