Brak wyników

Dla przedsiębiorcy

2 kwietnia 2019

Zdobądź Godło Firma Roku/ Produkt Roku 2019 – najbardziej wiarygodny certyfikat dla biznesu w Polsce!

0 601

Trwa nabór do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Krajowej Firma Roku oraz Produkt Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, cieszące się uznaniem wśród klientów, będące wzorem rzetelności i jakości.

Program kierowany jest do firm wszystkich gałęzi gospodarki. Certyfikaty Firma Roku i Produkt Roku cieszą się popularnością w wielu branżach produkcyjnych, dystrybucyjnych jak i usługowych.

CK zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marki i wyróżnieniem na tle konkurencji. 

Firmy mogą zgłaszać się samodzielnie do Programu lub poprzez otrzymanie Nominacji z ramienia Kapituły CK. – Często jako pierwsi dostrzegamy potencjał w małych firmach i niewielkich markach, które dzięki naszemu wsparciu marketingowemu stają się liderami w regionie lub swojej grupie docelowej – mówi Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CK.

W procesie weryfikacji przeprowadzane są m.i n. badania  marketingowo- wizerunkowe, ankiety, monitoring opinii  konsumentów, a w niektórych wypadkach wizytacje firm – Laureatami Programu zostają podmioty, które świadczą najwyższej jakości usługi w swojej kategorii, zapewniają profesjonalną obsługę, cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia Marcin Andrzejewski. 

Przystąpienie do Programu daje liczne korzyści. Laureaci otrzymują Certyfikat jakości, statuetkę oraz licencję upoważniającą do posługiwania się rozpoznawalnym Godłem promocyjnym.  Jest t...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy