Brak wyników

Reklama

Interesuje Cię nieszablonowe dotarcie do najdynamiczniej rozwijającej się sfery biznesu w Polsce (szacowaną na ponad 2 mln podmiotów gospodarczych)? Jeżeli:

  • Chcesz zwięszyć świadomość swoich produktów i usług wśród przedsiębiorców zarządzających firmami z sektora MŚP,
  • Potrzebujesz skutecznego narzędzia zwiększającego Twoją sprzedaż,
  • Zależy Ci na kompleksowych działaniach łączących efektywność tradycyjnej prasy, zasięg mediów społecznościowych oraz znakomicie wizerunkowo skrojone materiały na portalu internetowym,
  • Chcesz budować wizerunek swojej marki w oparciu o sprawdzone medium,
  • Jesteś świadomym reklamodawcą i starannie dobierasz media do współpracy i skrupulatnie analizujesz gdzie trafi Twój przekaz.

POROZMAWIAJMY O WSPÓLNYCH POMYSŁACH NA KAMPANIE

 

 

Działamy w oparciu o partnerskie relacje i transparentne zasady reklamowe i promocyjne. Generujemy tuzin pomysłów na minutę aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Zobacz sam:

Projektując magazyn czerpaliśmy z doświadczenia wydawcy MŚP Biznes, Wydawnictwa Forum Media Polska (www.e-forum.pl). Dzięki temu przeprowadziliśmy badania oceniające potencjał wydanwiczy oraz strukturę odbiorców pierwszy numerów magazynu. Wysyłka imienna, która jest priorytetem w 2018 roku, oparta jest o portfolio wydawcy, gwarantując precyzyjne dotarcie do klienta z sektora MŚP już od pierwszego numeru!

Od Ciebie zależy czy zechcesz nawiązać współpracę z profesjonalistami, praktykami i dynamicznymi ludźmi. Zapraszamy do kontaktu:

 

BRAND MANAGER MŚP BIZNES
Dominik Jańczak
tel. +48 607 550 165
dominik.janczak@forum-media.pl